Show

Za otroke našega vrtca bomo (glede na vremenske razmere) izvedli smučarski tečaj.

Namenjen bo otrokom, ki so starejši od treh let. Vodili ga bodo učitelji športne šole Daskiteam ob pomoči naših vzgojiteljev.

Tečaj planiramo izvesti v dopoldanskem času, med deveto in enajsto uro, od 25. do 29. januarja. Otroci se bodo po zajtrku v vrtcu, z avtobusom odpeljali na Golte in prišli nazaj do kosila.

Cena tečaja je odvisna od števila otrok, ki se bodo nanj prijavili in bo znašala od 60 do 90 evrov. Cena vključuje avtobusni prevoz, smučarske učitelje in smučarsko vozovnico. Tečaj bo obračunan na položnici za mesec januar, na vašo željo vam lahko tečaj obračunamo tudi v dveh obrokih.
Prosimo, da svojo odločitev čim prej sporočite na naš elektronski naslov ali otroka vpišete na seznam v garderobi. Prijave zbiramo do petka, 15.1.2016.