Mi smo skupina Mavrica – velik spekter različnih barv, različnih karakterjev, različnih znanj in sposobnosti. Mesec smo pričeli s spoznavanjem pravil, ki se jih bomo držali v igralnici. Sledilo je spoznavanje skupine, kdo pravzaprav smo. Mavrico smo res dobro spoznali, še najbolj barve, ki jo obdajajo. Uredili smo nekaj Montessori pladnjev, ki jih otroci res radi uporabljajo. Opremili smo se z dežno opremo, da bomo res lahko sleherni dan na prostem. Pričeli smo tudi z doooolgimi sprehodi. Imeli smo srečo, da smo nekateri lahko odšli v Menina Kamp, ki je bil res čudovita izkušnja. Sledila je tema promet s katero smo obeležili Evropski teden mobilnosti, nadaljevali pa s pripravo na kolesarski tečaj.

Otroci skupine Mavrica s Polono, Tomažem in Natašo