Mesec december je v našo skupino razkropil nekaj virusov, ki so močno okrnili število otrok. Pa vendar smo v zmanjšani zasedbi uspeli najti veliko pozitivnih trenutkov. Ugotovili smo, da je igra v manjšem številu lahko zelo umirjena, na trenutke celo kvalitetnejša. Veliko časa smo preživeli na prostem, saj se zavedamo, da je svež zrak ključen pri prenašanju virusov. Odpravili smo se na daljše pohode, raziskali gozd in bližnje okolje. Vsak dan smo na našem adventnem drevescu prebirali pisma Bambija, ki je bdel nad nami in nam redno sporočal lepe misli. Prebrali smo lepo število božičnih zgodb, zgodb o snežakih in zimi. Uprizorili smo lutkovno predstavo in uredili likovne izdelke. Ob koncu meseca smo se družili z otroki mlajših skupin s katerimi smo imeli tudi slavnostni dan.